HDPE Boru Hattı

Anasayfa / Blog / HDPE Boru
HDPE Boru Hattı
HDPE Boru Hattı

HDPE Boru Nedir?

HDPE boru kimyasal özellikleri ve fiziksel dayanıklılıkları ile burun uygulamaları için mükemmel bir tercih olmaktadır. HDPE borular geçmişten bugüne kadar kullanılmaktadır. 65 yıllık bir geçmişi olan HDPE boruların o günden bugüne kadar başına kullanılabilmekte ve her geçen gün çelik ve beton gibi alternatiflerin de önüne geçmek geçmektedir. HDPE borular yüksek ısı ile eritilerek ve kimyasal çatlak ilerleme direnci ile çok yüksek olan HDPE petrol ham maddesi ile üretilmektedir

HDPE borular bir çok projede kullanılmakta güvenli ve dayanıklı bir boru türüdür. Uun kullanım ömrü altyapı projelerinde yatırım maliyetlerini hem düşürmekte hem de kalite bakımından çoğunlukla tercih edilen bir boru türü olmaktadır. HDPE boruların proje ömürleri bakımından 50 veya 120 yıl arası servis ömrüne sahiptir. HDPE boruların ikame boru sistemine göre çok ekonomik bir ürün olmaktadır. HDPE borular garanti edilen minimum 50 yıllık süre içinde bile metalik içerikli ya da bir çok boru türüne göre daha avantajlıdır.

HDPE Boru Hattı Döşeme ve Destek İşlemleri

Ankara Avşar sulama ekibi olarak HDPE boru altyapı döşeme ve bakım, onarım, montaj gibi birçok hizmetleri karşı sunmaya tüzel veya gerçek kişilere sunmaktayız. Bir çok firmalar ilede ortak ekip olarakta çalışmaktayız. Tecrübeli donanımla ekipmanlarımız ile HDPE boru hattını çok kısa sürede Avrupa standartlarında kalite ile döşeme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. HDPE borular da önemli olan boruların alın kaynak veya elektrofüzyon sistemi ile birleştirme işlemlerinin elektronik veya operatör destekli gerçekleştirilmesi hususunda tecrübeli olan çalışanlarımız mevcuttur. Yıllardır ekibimizde bu konuda hizmet vermektedir. Avşar sulama olarak bizler HDPE boru döşeme işlemlerinde ekip veya cihaz destek hizmeti desağlayabilmekteyiz. Her konuda şirketimiz ile ortak çalışma hususunda gerekli altyapımız mevcuttur.

YORUMLAR

  • Müşteri Profili

    Gerçekten çok ilginç bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlar.

Yorum Yap

back