CTP Boru Montajı

Anasayfa / Hizmetler / CTP Boru Montajı
Ctp boru montajı
Ctp boru montajı
Ctp boru montajı

CTP Boru Montaj

Cam elyaf takviyeli polyester boru üretimi değişik üretim teknikleri içerisinde sporun uygulandığı sürekli elyaf sarım teknoloji ile performans kalitesi ve hız acısından ekonomik dikkate alındığında en gelişmiş bir teknolojik ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Üretim olarak hammaddesi polyester reçine cam elyaf ve silika kumu kullanılmaktadır.

CTP borular içme suyu ve hamsu iletim dağıtım merkezlerinden genellikle kullanılmaktadır. Sulama su boru hatları şehir suyu yağmur suyu hatları basınçlı ve basınçsız atık suyu ana tahliye boruları sistemlerinde evrensel ve endüstriyel su sistemlerinde borulama hatları gibi birçok alanda tercih edilen bir boru altyapısı olarak anılmaktadır. CTP boruları genellikle ülkemizde başta devlet du işleri genel mdürlüğü içme ve sulama projelerinde ve enerji projeleri olmak üzere birçok yerli ve yabancı kuruluşların CTP boruları tedarik etmiş ve altyapı hizmetin de bulunmaktayız.

CTP boruların montaj ve uygulama alanında genellikle büyük firma gibi ve büyük ham su taşıma şebekelerinin transfer işlemlerinde kullanılmaktadır. Avşar sulama ekibi olarak şirketimiz boru tedariki boru altyapısı uygulama ve montaj bakım gibi birçok alanda özel ve tüzel kuruluşların taleplerini karşılamaktadır. İhale yolu ile de olsa CTP boruların tedarikinin ve bakım ve alt yapı hizmetlerinin sunulmasında firmamızın deneyimli ekip ve çalışanları ile birlikte bu hizmeti tecrübe ile sunabilmekteyiz.

YORUMLAR

  • Müşteri Profili

    Bizim köyümüzün CTP borularının deyiştirilmesi ve yenilenmesi gereken belirli noktalar mevcuttu. Bu şirket ile anlaşarak hızlı ve titiz bir işçilik ile boruları yenilediler.

  • Müşteri Profili

    Bu şirketi köyümüze su getirdiklerinde orda görmüştüm. Boruları ve iş makinaları ile çalışıyorlardı.

Yorum Yap

back