Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Firmamız Gelişiyor

2010 Yılında kurulan şirketimiz otomatik sulama ve peyzaj hizmetleri vermektedir. Şirket olarak küçük çaplı yatırımlar yaparak otomatik sulama ve peyzaj hizmetlerinde daha kaliteli hizmet vermeye odaklanarak gerekli ekipman ve donanımları firma bünyesinde barındırmaya odaklandık. Zamanla sunulan hizmetlerimizin kalite standartlarını en üst seviyeye çıkartarak otomatik sulama ve Peyzaj hizmetlerinde 1. Sınıf kalitede hizmet vermekteyiz. Avşar sulama firması olarak bünyemiz de çalışanlarımızı da belirli standartlarda eğitim ve kursları almalarını sağlayarak kendi alanlarında daha verimli bir hizmet oluşturmalarını hedeflemekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz

Hizmet almak isteyen firma veya kişilerle detaylı bir görüşme yaparak bilgi alıyoruz. Hizmeti vereceğimiz noktada projelendirme ve planlama işlemini müşteri ile birlikte dikkatlice neticelendirmekteyiz. Kullanılacak malzeme ve işçilik gibi finansal konularda da kalite acısından 3 farklı fiyat listesi oluşturmaktayız. Bütün bu gibi detaylar belirlendikten sonra aramızda bir sözleşme imzalanarak hizmet sunumunu resmi prosedüre uygun gerçekleştirmekteyiz.

Donanım ve Ekip

4-6 kişilik ekibimiz ile sulama veya peyzaj hizmeti vereceğimiz noktada iş paylaşımı yapıyoruz. Belirlik aralıklarda plan ve proje ile ilgili görüş alış-verişi gerçekleştirmekteyiz. Her aşamada dikkatli ve projeye uygun hareket etmeye çalışıyoruz. Hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden Avrupa standartlarında işimizi yapmaktayız. 1.Sınıf donanımlı ekipmanlarımız ile zamandan ve ve kaliteden asla ödün vermeden zamanında işimizi tamamlamaktayız.

Memuniyet Odaklı

Avşar sulama ve peyzaj olarak hizmetlerimizde kalite ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetimizden müşterilerimizin memuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu günlere kadar bir çok referanslarımız sayesinde geleceğe güvenle bakabilmekteyiz. Referanslarımız ve tamamladığımız projelerimizin görselleri ile firmam olarak müşteri memuniyeti anlayışımız hakkında daha detaylı görüşe sahip olabilirsiniz.

  • check Kaliteli
  • check Profesyonel
  • check Donanımlı
  • check İlkeli
  • check Saygılı
  • check Memniniyetli

Otomatik Sulama

Damla Sulama

Peyzaj Tasarım

Alın Kaynak

Müşteri Yorumları

nick qoute

Kemal Öztürk

Bizim binanın peyzaj işini Avşar sulama firması ile kararlaştırdık ve projesini yaptılar. Ekibi ile 1 aylık sürede güzel bir otomatik sulamalı çok güzel bir bina yeşillendirme hizmeti verdiler. Her aşamada kordineli ve işini birinci sınıf yapan birisi. Tavsiye ediyor ve çok teşekkür ediyoruz.

nick qoute

Tanju Tunçlu

Kurumsal binamızın 500 metre alanı kompile yeşilendirme ve sulama sistemleri konusunda Avşar sulama şirketi ile anlaştık ve belirli süreçlerde toplamda 2 ayda kompile sulama sistemi ve yeşilendirme çok güzel oldu. Sizlerde böylesine kaliteli iş yapan firmayı seçebilirsiniz.

nick qoute

Sedat Taşmaz

Villamızın bahçesine otomatik sulama sistemi kurulumu konusunda anlaştık. Planlandığı gibi çok güzel ve kaliteli bir işçilik beklentimiz karşılandı. Teşekkür ediyoruz. Bol kazançlar diliyorum.

nick qoute

Türkan Ertaş

Avşar sulama ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Alın kaynak işçiliği konusunda bize firma olarak çok yardımcı oldular. Hizmetleriniz için çok teşekkür ediyoruz.

EKİBİMİZ

Mehmet Avşar

- Şirket Kurucusu

Adem Kuş

- Plan & Proje

Asaf Ertürk

- Organizasyon

Yasin Taşlı

- Personel

Tahsin Aydın

- Personel

Mahmut Öznul

- Personel

Referanslarımız

Yardıma Mı İhtiyaçınız Var?

back