SSS

Anasayfa / SSS
Sıkça Sorulan Sorular
+Sulama yöntemleri ve sulama sistemleri neden gerekli?

Türkiye Cumhuriyeti tarım sektörünün en çok etkin olduğu ülkelerden biridir. Ama ne yazık ki ülkemizde kaliteli ve verimli ürün elde etmek adına bilinçli tarımı çok az insan bilmekte ve ülkemizde bilinçli tarım yapılamadığı için milyarlarca dolar ekonomik kayıp oluşmaktadır. Bu nedenle toprağın doğru işlenmesi ve doğru sulama sistemleri ile toprak gerekli mineral ve suyu alarak daha kaliteli ürün ve gıda yetiştirilmesi adına sulama yöntemi ve sulama sistemleri tarımda çok büyük öneme sahiptir.

+Sulama sistemlerinin verimliliği bilimsel midir?

Sulama sisteminin verimliliği bilimsel bir çok veriye dayanarak geliştirilmiş bir sistemler topluluğudur. Yetiştirilen ürünün gerek duyacağı suya hızlı ve verimli bir şekilde ulaşması adına bir çok test ve çalışmalar sonuçu bir çok tarım ve yeşil alanların taleplerine göre sulama sistemleri ihtiyaçları bilimsel veriler doğrultusunda çıkmıştır.

+Sulama sistemleri kurulum maliyeti nedir?

Sulama sistemlerinin kurulum maliyetlerinin hesaplanması adına ilk önce yeşil alan veya tarımsal alanların titizlikle incelenerek bir ön inceleme raporu oluşturulmadan maliyetin hesaplanması ne yazık ki mümkün değildir. Toprağın verimliliği ve toprağın gerekli sulama sistemi adına titiz bir toprak analiz raporu düzenlenerek daha sağlıklı bir sulama sisteminin kurulması büyük önem taşımaktadır. Sulama sistemleri maliyeti açısından sizlerde firmamıza ulaşarak kendinize en uygun sulama sisteminin kurulması adına firmamızdan ön inceleme analiz ekspertiz hizmeti isteyebilirsiniz.

+Elektrofüzyon makinası nedir ne işe yarar?

Elektrofüzyon makinesi iki aynı değerdeki boruların elektrofüzyon kaynağı ile ısı veya soğutma sistemi kullanılarak borunun birleştirilme işlemine denilmektedir. Elektrofüzyon kaynağı işçilik hizmeti sunmakta ve elektrofüzyon kaynak cihazı temin etme adına Avşar sulama sistemler olarak sizlere uygun fiyatları kiralama ve işçilik hizmeti sunabilmekteyiz.

+Alınkaynak ustası ve işçiliği nedir?

Alın kaynak makinesi ile belirli standartlardaki HDP boru veya alın kaynak ile birleştirilebilen farklı boru cinslerinin ısı veya soğutma değerleri kullanılarak boruların birleştirilmesine alınkaynak denilmektedir. Alınkaynak ısı veya soğutma değerleri kullanılarak boruların birleştirilmesinin yapılacağı ortamın titizlikle analizini yapan ve borunun birleşmesi için değerleri en sağlıklı şekilde değerlendiren operatöre alın kaynak ustası denilmektedir. Alınkaynak ustası olabilmek için belirli bir deneyim ve tecrübeye sahip olmak gerekmektedir. Alın kaynak cihazı ve ustamız ile birlikte belirli firmalara alın kaynak işçiliği hizmeti sunabilmekteyiz.

+Peyzaj tasarımında, tasarım farklılıkları nelerdir?

Peyzaj tasarımında tasarım farklılıkları peyzaj mimarı ve Peyzaj tasarımcısı tarafından planlanarak uygulanmaktadır. Bu işlem peyzaj tasarım hizmeti alacak olan kişi veya kurumun belirtilen alana göre gerekli inceleme ve detaylara göre gerçekleşebilen bir hizmet olmaktadır.

+Boru altyapı hizmetleri nasıl gerçekleşmektedir?

Boru altyapı hizmetleri genel olarak şirketimizin bünyesinde bulundurduğu araçlar veya ekipmanlar ile belirli yöneticiler ve çalışanlar nezdinde planlanarak suyun gerek şehir merkezine gerekse belirtilen noktaya iletilmesi işlemine bora altyapı hizmeti denilmektedir. Bu işlem genellikle aylarca sürebilmekte ve altyapının yapılacağı ve suyun üretileceği projenin titizlikle değerlendirilmesi ve işçilik ve hava şartlarının durumuna göre altyapı çalışmaları uzun sürebilmektedir.

+Hizmetlerinizdeki kaliteyi nasıl ölçüyorsunuz?

10 yıllık hizmet deneyimimiz bulunmakta ve şirketimizdeki 5 kişilik ekibimiz ile yıllardır hizmet veren tecrübeli eleman ve ustalarımız ile yıllardır bu işi yapmaktayız. Birçok kurum ve kişilere sunduğumuz hizmetler çerçevesinde birçok referans oluşturulmuş ve birçok kişinin şirketinizi önermesi ile bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Bir çok platformda ve internet ortamında firmamızın sunduğu hizmetlerden dolayı hiçbir şikayeti konu olmamıştır. Hizmetlerimiz her zaman 1 ve 5 yıldız arası değerlendirme ile hizmet alanlarımız tarafından sitemizde ve sosyal platformlarda değerlendirilmektedir. Sizler de bizlerden hizmet aldıysanız hizmetlerimizi sosyal medya ve sitemizde değerlendirebilirsiniz.

back