Yangın Hidrat Hattı

Anasayfa / Hizmetler / Yangın Hidrat Hattı
Yangın Hidrant Hattı
Yangın Hidrant Hattı
Yangın Hidrant Hattı

Yangın Hidrat Hattı

Yangın hidrant hattı, yangın besleme hattından hortum veya diğer yangın koruma cihazlarının su almak amacı ile ana yangın besleme hattından yapılan bir bağlantıdır. İtfaiyenin yangına müdahalesi bakımından bağlantı yapması için bırakılan yangın musluğuna yanğın hidrat hattı denilmektedir. Yangın esnasında bina dışındaki belirli yerlere yerleştirilen yangın musluklarının açılarak itfaiye araçlarına su takviyesi yapılabilmektedir. İtfaiye hortumları bağlanılarak da yangına müdahale edilebilmektedir. Ankara yangın hidrant hattının suyunu ise şehir şebeke sularından veya büyük işletme yangın pompalarından beslenmeli olarakta kurulumu yapılabilinmektedir.

Binaların yangından korunması hususunda gerekli yönetmeliklerin gereği büyük sitelerde ve iş merkezlerinde yangın hidrant hattının kurulması ve belirli standartlara uygun şekilde bunun altyapısının oluşturulması gerekmektedir. Yangın hidrant hattı kurulumu dahil belirli bir plan ve metotta gerçekleşmesi ve yangın musluklarının Türk standartlarına uygun olması gerekmektedir.

Avşar sulama ve peyzaj sistemleri olarak şirketimizde yangın hidrat hattı planlama ve uygulama aşamasında gerekli bütün hizmet desteğini sunabilmektedir. Şirketimizden site,fabrika,iş merkezleri,dükkan,apartman ve önemli yaşam merkezlerine yangın hidrant hattı kurulum ve planlama gibi detaylar hakkında bilgi proje fiyat teklifleride alabilirsiniz. Piyasa standartlarına uygun fiyatlar ile sizlere en iyi şekilde projelendirilmiş ve uygun fiyatlar ile kurulumun gerçekleştirilmesi için gerekli olan bütün ekipman ve hizmet desteğini Avşar sulama sistemleri olarak sunabilmekteyiz. Sizlerde yangınlara karşı gerekli önemleri alarak can ve mal kaybına karşı daha duyarlı ve bilinçli olabilirsiniz.

YORUMLAR

  • Müşteri Profili

    Site yönetimi olarak binamıza yangın musluğu gerekiyordu. Olası bir yanğında itfayenin müdahalesi kolay olması için gerekli ücreti toplayarak bu şirket ile anlaştık ve binanımızın belirli noktalarına yangın hidrant hattı kurdurduk. İşini titiz ve kaliteyle yapan bir firma memnun olarak ayrıldığımız için çok mutluyuz. Herşey için teşekkürler.

  • Müşteri Profili

    Firmamızın belirli noktalarına mevzuat gereği yanğın musluğu diğer adı ile yangın hidrant hattı kurulumu için anlaştık. 1 aylık sürede gerekli çalışmalar yapıldı ve kurulum gerçekleşti.

Yorum Yap

back