Damla Sulama Sistemleri

Anasayfa / Hizmetler / Damla Sulama
Ankara Damla Sulama Sistemleri
Ankara Damla Sulama Sistemleri
Ankara Damla Sulama Sistemleri
Ankara Damla Sulama Sistemleri
Ankara Damla Sulama Sistemleri
Ankara Damla Sulama Sistemleri

Damla Sulama Nedir?

Ülkemizde tarım büyük bir öneme sahiptir. Bilinçli tarım ile daha kaliteli meyve ve ürün elde edilebilmesi için bilinçli çiftçilik ve doğru sulama sistemleri kullanılması büyük önem taşımaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık tarım ve çiftçiliği daha hızlı bir daha verimli olması hedeflenmektedir. Ürünler daha kaliteli ve sağlıklı bir şekilde üreticiden çiftçiye ulaşılması hedeflenmektedir. Tarımda yaygınlaşarak tercih edilen bir sistem olan damla sulama sistemleri ile çiftçiler bitkilerin ihtiyaç duyduğu ve yağışlar ile karşılanmayan suyun zamanında bitkilere ulaşmasını sağlayan bir yöntem olarak tercih etmektedir. Bu yöntem sayesinde bitki ve ürünlerin daha verimli hale gelmekte ve hasat dönemi daha üst seviye çıkartılmaktadır.

Tarımda sulama yöntemi olarak bir çok sulama yöntemi mevcuttur. Damla sulama sistemleri tercih edilebilinmesi için tarlanın düz olup olmaması veya yetiştirilen mahsulün cinsi, toprağın kimyasal özellikleri ve suyun miktarını ve kalitesini, çiftçi alışkanlıklarından bazı sulama yöntemlerinin yatırımına gerektiren durumlarda çiftçinin ekonomik durumuna bölgenin rüzgarına sıcaklığına nem ve yağış gibi birçok koşullara bağlı sulama sistemlerinin de farklılıklarına ve gerekliliklerine göre değişkenlikler oluşabilmektedir.

Tasviyeli arazilerde bütün sulama yöntemleri kullanılabilmektedir. Ama yoğunlukla Ankara Damla Sulama sistemleri kullanılmaktadır. Tesviyesiz arazi veya rüzgarlı ve hakim bölgelerdeki arazilere ise yağmurlu sulama sistemleri yerine Damla Sulama Sistemleri Ankara daha uygun olarak tercih edilmelidir. Genel bir tanımla bitki gelişimi için gerekli olan suyun borular yardımı ile suyun taşınarak yan boru üzerine veya içine yerleştirilen damlatıcı olarak adlandırılan özen yapıdaki araçların bitki kök bölgesine damlalar şeklinde uygulanmasına damla sulama sistemi ile sulama denilmektedir.

Damla Sulama sisteminin faydası ile birçok avantajı da mevcuttur. Ankara damla sulama sistemi sayesinde su kaybı en aza indirilmektedir. Damla sulama boruları içinde belirli aralıklarla yerleştirilen labirentlerin suyun istenen miktarda bitkiye verilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu yöntem ile suda eriyebilen gübrelerin suya karıştırılarak suda çözünmesi sağlanır ve böylelikle bitki köküne gübrelerinde ulaştırılması sağlanmaktadır. Böylece hem gübre tasarrufu hem de su tasarrufu yapılabilinmektedir.

Klasik sulama yöntemleri uygulandığı tarımda bitki suya ulaşabilmek için daha fazla kök salar, Fakat bu sistem ile su direkt bitki köküne verildiği için bitki fazla kök salmaz ve gücünü köklerine ürüne gitmesini sağlar. Klasik sulama yöntemleri ile damla sulama yöntemleri arasında en önemli fark ve tarımda verimliliği arttıran etken olarak gözükmektedir. Damla Sulama Sistemleri Ankara havadaki rutubeti azalttığı için mantar gibi rutubetli ortamda yaygınlaşan hastalıkları önemli ölçüde engelliler ve yok etmektedir.

Yabancı otların büyüyüp gelişmesine önemli ölçüde mümkün vermemektedir. Toprağın verimli olmasını ve toprağın havalanmasını sağlamaktadır. Suyun randımanını yükseltmekte ve klasik sulama yöntemlerine gören yüksek tasarruf sağlamaktadır. Bireysel ve ekip sulama işlemini en aza indirmekte ve su işçiliğini azaltmaktadır.

Avşar sulama sistemleri olarak yıllardır damla sulama ve yağmurlama sulama hizmetleri tarım ve özel kurum ve kuruluşlara hizmet sunmaktayız. Toprağımızın ne kadar verimli ve bilinçli kullanılması ve sulama hizmetinin doğru şekilde yapılması her zaman çiftçiye avantaj oluşturmaktadır.

Tabii ki bu işleminde eğitimli ve ekipli bir şirket ile çiftçiye verilmesi her zaman büyük önem kazanmaktadır. Avşar sulama olarak bizlerde Damla sulama sistemleri kurulumu ve verimli sulama hizmeti sunmaktayız. Tarım alanı veya seracılık hizmetinde sizlere Ankara Damla Sulama Sistemleri kurulumu hizmetini gerekli ön incelemeleri yaptıktan sonra en uygun sulama sisteminin kurulmasını sağlıyor ve ona göre en uygun fiyatın sunulmasını sağlamaktayız.

Sulama hizmetinde geçmişten bugüne birçok kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet sunmuş ve birçok alanda insanların taleplerine hizmetler üreten firmamız damla sulama ve sulama hizmetleri konusunda en uygun fiyatı en iyi hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz. Her türlü sulama hizmetleri konusunda sizleri Avşar sulama peyzaj şirketimize davet ediyoruz. Ankara'nın birçok noktasında faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Ankara Hizmet Noktaları

Gölbaşı

Damla Sulama

Özel mülk ve bahçe gibi alanlarınıza özel sulama sistemlerimiz ile sizlere hizmet vermek istiyoruz. Ankara Gölbaşı Damla sulama sistemleri ile bütün işçilik ve ön analiz raporunu şirketimiz en uygun fiyatlara sunmaktadır. Kaliteli ürünler ve deneyimli altyapı birikimi ile sizlere Ankara Gölbaşı Damla sulama sistemleri kurulumu hizmetlerini Avrupa kalitesinede sizlere sunmaktayız.

Çankaya

Damla Sulama

Bağ, bahçe ve sera gibi özel ürün yetiştirme alanlarınızın inceleme raporunu ücretsiz sunan Ankara Çankaya damla sulama sistemleri ile işinizi güvenle gerçekleştirmekteyiz. Bilinçli ve vizyonel çalışanlarımız ile sizlere en uygun sulama sistemlerinin kurulumunu en uygun fiyatlara gerçekleştirmekteyiz. İşinizi deneyimle yapacak olan Ankara Çankaya damla sulama sistemlerinden hemen hizmet alabilirsiniz.

Etimesgut

Damla Sulama

Her şartta kolay ve ekonomik sulama sistemlerinden biri olan Ankara Etimesgut damla sulama sistemleri ile artık belirlediğiniz zamanlarda yetiştirdiğiniz ürün ve gıdalar istedikleri suyu alabilecekler. Tecrübeli çalışanlarımız ile Ankara Etimesgut damla sulama sistemleri kurulum ve altyapısını uygun fiyatlara avrupa kalitesiyle kurulumunu yapmaktadır.

Çayyolu

Damla Sulama

Uzun yıllar sulama hizmetleri sunan şirketimiz Ankara Çayyolu Damla sulama sistemleri olarak birikim ve deneyimle sizlere hizmet sunmaktayız. Alanlarınızın incelemesini yaparak size en uygun sulama sistemleri sunarak sizlere en kaliteli sulama altyapısının kurulmasını sağlıyoruz. Ankara Çayyolu damla sulama sistemleri olarak talepleriniz en üst kademede değerlendirilmektedir.

Eryaman

Damla Sulama

Sera ve özel ürün yetiştirme alanlarının merkezi olan Ankara Eryaman Damla sulama sistemleri olarak sizleri güvenli ve ekonomik sulama hususunda en uygun ve verimli sulama sistemlerinin kurulumunu şirket olarak sağlamaktayız. Verimlilik adına sizlere avrupa kalitesinde test edilip uygulanan sulama sistemlerinin altyapı ve işçiliğini de Ankara Eryaman Damla sulama sistemleri üstlenmektedir.

Ümitköy

Damla Sulama

Ankara Ümitköy Damla sulama sistemleri olarak sizlere verimli sulama sistemleri kurulumu ve altyapı desteği sunmakta ve her türlü taleplerinizi tecrübe ile karşılamaya çalışmaktayız. Yetiştirdiğiniz ürün ve gıdalara göre size en uygun sulama sitemi kurulumu hizmeti vermekteyiz. Ankara Ümitköy damla sulama sistemleri ile sizleri verimli tarım için güçlendirme altyapısı kuruyoruz.

Bağlıca

Damla Sulama

Özel alan ve sera gibi ürün ve gıda yetiştirme merkezlerinize özel dizaj ve altyapı hizmetleri sunan Ankara Bağlıca Damla sulama sistemleri ile sizleri verimli ürün yetiştirme konusunda daha bereketli hasat için kurulum ve altyapı hizmetleri vermekteyiz. Sizlerde ürünlerinizi daha sağlıklı ve standartlara uygun yetiştirme konusundaa Ankara Bağlıca damla sulama sistemleri kurulum için hizmetinizdedir.

Batıkent

Damla Sulama

Şirketimiz teleplerinizi şartlara ve toprak analizine göre değerlendirmekte ve ürünün çeşitliliğine göre size en uygun Ankara Batıkent Damla sulama sistemleri kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeyle gelişen altyapı ve personelimiz sizlere en üst düzeyde hizmetlerini sunmaktadır. Ankara Batıkent Damla sulama sistemleri ile işiniz artık çok verimli olacaktır.

Altındağ

Damla Sulama

Ankara Altındağ Damla sulama sistemleri konusunda firmamız gerekli eğitim ve altyapısını en üst seviyeye çıkartmıştır. Müşteri verimliliğine önem veren ve ürün ve gıda analizine göre en uygun sistemin kurulumunu piyasa standartlarını gözeterek ve Avrupa kalitesi seviyesinde ürünlerin kurulumunu ile sizleri ihya etmekteyiz. Ankara Altındağ Damla sulama sistemleri olarak hizmetinizdeyiz.

Yaşamkent

Damla Sulama

Ankara Yaşamkent Damla sulama sistemleri kurulum ve avantajlı fiyatlara sizlerin hizmetine sunan şirketimiz ile sizlerde artık verimli sulama sistemlerimiz sayesinde hem ekonomik hemde daha verimli hasat elde adebilirsiniz. Makul ön analiz fiyatları ve sulama altyapısı kurulumu ile sizlerde her daim Ankara Yaşamkent Damla sulama sistemleri ile sizlerde kaliteli hizmetle ürünlerinizi yetiştirebilirsiniz.

YORUMLAR

  • Müşteri Profili

    Bizim 200 Metre kare bir alanın otomatik sulama sistemlerini Avşar sulama ve ekibi gerçekleştirdi. Titiz bir plan ve kaliteli işçilikleri ile çok güzel bir sulama sistemi ile artık evimizin bahçeside berlediğimiz saatlerde sulanacak. Çok teşekkür ediyorum.

  • Müşteri Profili

    Sitelerini incelediğimde galerideki bir çok işçilikleri çok iyi olduğunu görünce firmanın güvenilir olduğunu inandık. Uygun fiyat alarak Binamızın otomatik sulama sistemini yaptılar. Herşey çok güzel oldu ve temiz çalışarak işindeki deneyimleri bizi hayran bıraktı. Herşey için binamız adına teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

  • Müşteri Profili

    İşçilikleri çok iyi. Planlı ve kaliteli malzemeler kullanmasından dolayı kendilerine birkez daha teşekkür ediyorum. Villamızın sulama ve peyzaj işini çok güzel yaptılar. Biz çok memnun kaldık. Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı tercih edebilir.

Yorum Yap

back