Contalı PVC Boru Altyapısı

Anasayfa / Hizmetler / Contalı PVC Boru Altyapısı
Ankara Contalı Pvc Boru
Ankara Contalı Pvc Boru

Contalı PVC Boru Altyapısı

PVC borular TSE damgası kalite standartlarına uygun %100 PVC hammaddesinden üretilmektedir. PVC borular hem atıksu borusu olarak da kullanılmakta hem de temiz içme suyu boruları olarak da kullanılabilen çeşitleri mevcuttur. İstediğiniz ölcü ve ebatta borular müşterinin isteğine göre DIN ve diğer standartlara uygun üretimleri yapılabilmektedir ve yapılmaya da devam etmektedir. Genel olarak basinçli içme suyu şebekelerinde kullanılabilen ve tarım sulama şebekelerinde tercih edilen bir boru alt yapısıdır. Bir çok alanda kullanılan PVC borular kanalizasyon, atık su şebekelerinde de nihai ve kimyasal tesislerde,havuzlarda sanayi ve yangın şebekelerinde PVC boru kullanılmaktadır. Bir çok alanların altyapı ve kolay kullanımı ile tercih edilen PVC borular her şartta bir çok alanda kullanılmaktadır.

PVC borular, taşıdıkları suya asla koku ve tat vermezler. Beton borular gibi suyu tepkimeye girmezler. Pürüzsüz iç duvar yapısı biyofilm oluşmasını sağlayarak suyun kirliliğini önelemektedir. Basınçlı su boruları ile yer altı ve yer döşeği korozyon ve iç pozisyonlara karşı dayanıklıdırlar. Contalı birleştirme sayesinde ise sızdırmazlığı sağlayarak ek parçalar için contalı ve basınçlı yerleştirilmesi gerekmektedir. Conta yerleştirdikten sonra paranın kaygan olması için ucuna sıvı sabun sürülebilir. İki parça yatağına kadar isteyerek birleştirilir ve contanın kalmamasına dikkat edilmelidir.

Avşar Sulama ekibi olarak bizlerde PVC boru döşeme ve yenileme işlemlerinde gerekli ekipman ve araçlı ekipmanlarımız ile her türlü hizmeti sunabilmekteyiz. Basınçlı içme suyu, tarımsal sulama, pis su şebekesi, kanalizasyon, atık su, kimyasal tesisler, kurumsal iadari şebekeleri, havuz uygulama tahliye hattı, balıkçılık sanayisinde, yangın şebekesinde PVC boru altyapı sistemlerinin güvenli ve ekibimiz ile bakım onarım ve değiştirme gibi hizmetlerini sunabilmekteyiz.

Siz de PVC boru altyapı hizmetleri konusunda tecrübeli en iyi hizmeti sunan şirketi arıyorsanız, Sizleri Avşar sulama ve peyzaj hizmetleri firmasından gerekli hizmeti uygun fiyatları hemen alabilirsiniz .

YORUMLAR

  • Müşteri Profili

    Çok güzel işçilikleri var herkese tavsiye ederim. İşini güzel yapan bir şirket.

Yorum Yap

back